|
Λεπτομέρειες:
|
| Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Τύπος μελανιού: | Μελάνι Pigment & Μελάνι Sublimation |
|---|---|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC380, 50/60 HZ | Χρώμα & σελίδα:: | Πολύχρωμο |
| Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης | Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 |
| Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ | Ισχύς λειτουργίας μηχανής: | 9 KW |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο | Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | βαμβάκι & πολυεστέρας |
| Επισημαίνω: | Μηχανή ψηφιακής εκτύπωσης υφασμάτων για βαμβάκι,σύστημα εκτύπωσης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων με μελάνι χρωστικών,Μηχανή εκτύπωσης υφασμάτων με μελάνι υπολίμανσης |
||
Όνομα προϊόντος: SAER Πολυλειτουργικό Σύστημα Εκτύπωσης Κλωστοϋφαντουργίας Απευθείας από το Εργοστάσιο για Βαμβακερά & Πολυεστερικά Υφάσματα με Μελάνι Πιγκμέντου και Υπολιμικό
Ταχύτητα λειτουργίας μηχανής:
Δεδομένα Χαρακτηριστικών Μηχανής:
| Παράμετρος Προϊόντος | |
| Τύπος μοντέλου | CSR3200 |
| Κεφαλή εκτύπωσης | 4 τεμάχια KJ4B-QL |
| Μελάνι | Υπολιμικό μελάνι, μελάνι πιγκμέντου |
| Αριθμός ακροφυσίων | 2656 ακροφύσια |
| Χρώμα | CMYK |
| Ύψος κεφαλής εκτύπωσης | 1.5mm/6mm (ρυθμιζόμενο) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας μελανιού | Συνεχής τροφοδοσία μελανιού |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 3300mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 3200mm |
| Εξωτερική διάμετρος ρολού | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος υλικού ρολού | 100kg |
| Διεπαφή | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Τροφοδοσία εκτυπωτή | AC380V, 50/60HZ |
|
Ισχύς |
Θερμαντήρας 3KW |
| Εκτυπωτής 6KW | |
| Θερμοκρασία | 30-32℃ |
| Υγρασία | 40-60% (Χωρίς συμπύκνωση) |
Κύρια Χαρακτηριστικά:
Κεφαλή εκτύπωσης: 4 τεμάχια κεφαλές εκτύπωσης KJ4B-QL, ταχύτερη ταχύτητα, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής κεφαλής. Διαθέσιμη λειτουργία εκτύπωσης φτερών, η διόρθωση και η αντίστιξη των κεφαλών εκτύπωσης είναι ευκολότερες. Έξυπνη υπηρεσία καθαρισμού κεφαλής εκτύπωσης, παρέχει ασφαλή και βολική λειτουργία καθαρισμού και προστασίας κεφαλής εκτύπωσης.
Άξονας Χ και Άξονας Υ:
Οι άξονες Χ και Υ χρησιμοποιούν σερβοκινητήρες AC.
Οδηγός Ράγας: Χρησιμοποιείται αθόρυβη ράγα οδηγός HIWIN. Η γερμανική αθόρυβη αλυσίδα ρυμούλκησης IGUS κάνει το περιβάλλον εκτύπωσής σας πιο ήσυχο.
![]()
![]()
Πλεονεκτήματα Μηχανής:
![]()
Πλεονεκτήματα αρνητικής πίεσης:
1) Το σύστημα τροφοδοσίας μελανιού είναι σφραγισμένο, η μηχανή μπορεί να λειτουργεί υπό σταθερή πίεση
2) Μπορεί να διασφαλίσει σταθερή λειτουργία της μηχανής
3) Κεφαλές εκτύπωσης χωρίς μπλοκάρισμα ακροφυσίων κατά τη λειτουργία
4) Δεν χρειάζεται συχνό πλύσιμο της κεφαλής εκτύπωσης
5) Η μηχανή μπορεί να αιωρείται για μεγάλο χρονικό διάστημα κατά τη διάρκεια της περιόδου λειτουργίας
Συχνές Ερωτήσεις:
1) Πώς μπορώ να παραγγείλω;
Α: Επικοινωνήστε μαζί μας σχετικά με τις λεπτομέρειες της παραγγελίας σας, θα ετοιμάσουμε το PI.
2) Πώς μπορώ να σας πληρώσω;
Α: Συνήθως δεχόμαστε T/T, Western Union
3) Αν αγοράσω τη μηχανή, μπορείτε να προμηθεύσετε και μελάνι, υλικό, κ.λπ.;
Α: Ναι, φυσικά, παρακαλώ χρησιμοποιήστε το αυθεντικό μελάνι, είναι καλύτερο για τη συντήρηση του εκτυπωτή, μπορούμε να προμηθεύσουμε και το σχετικό υλικό.
4) Θέλω να ανοίξω μια νέα επιχείρηση, μπορείτε να μου δώσετε κάποιες ιδέες;
Α: Ναι, μπορούμε, παρακαλώ πείτε μου τι προϊόντα θέλετε να φτιάξετε και το αίτημά σας, μπορούμε να σας προσφέρουμε κάποια έργα.
5) Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Α: Εγγύηση μηχανής 12 μήνες, οι κεφαλές εκτύπωσης δεν έχουν εγγύηση. Παρέχουμε τεχνολογία online ακόμα και αν η μηχανή είναι εκτός εγγύησης.
Επαγγελματική Υπηρεσία:
![]()
![]()
Η SAER COLOR επαναπροσδιορίζει τα πρότυπα εξυπηρέτησης, ενισχύοντας την εμπειρία των πελατών σε όλες τις πτυχές:
1. Η SAER έχει πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο εξωτερικό εμπόριο, εστιάζοντας στην εγχώρια βιομηχανία εκτυπωτών. Είμαστε αξιόπιστοι, έμπιστοι, με ανεξάρτητη έρευνα και ανάπτυξη, η φήμη της βιομηχανίας είναι απαράμιλλη;2.
Εξυπηρέτηση πελατών 365 ημέρες το χρόνο και online εξυπηρέτηση μετά την πώληση, μπορεί να παρέχει υπηρεσία ένας προς έναν.3. Παρέχουμε παγκόσμιες υπηρεσίες εγκατάστασης, διασφαλίζοντας ότι κάθε πελάτης ολοκληρώνει την εγκατάσταση εντός 5 ημερών και μπορεί να ξεκινήσει την εκτύπωση
4.
Επαγγελματική ομάδα δημιουργεί λίστα συσκευασίας, φορτωτική, εμπορικό τιμολόγιο, πιστοποιητικό προέλευσης, δήλωση συσκευασίας, κ.λπ. Για να διασφαλίσει ότι οι πελάτες δεν έχουν ανησυχίες σχετικά με την εκτελωνισμό και την παράδοση.Υπηρεσία Logistics:
Βιομηχανία Εφαρμογής:
![]()
Βιομηχανία ένδυσης: εκτύπωση δειγμάτων ή εκτύπωση χρωμάτων με σχέδια χαρακτήρων.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649