|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος μελανιού: | Μελάνι Pigment & Μελάνι Sublimation | Τροφοδοτικό: | AC380, 50/60 HZ |
|---|---|---|---|
| Χρώμα & Σελίδα: | Πολύχρωμο | Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης |
| Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 | Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ |
| Ισχύς λειτουργίας μηχανής: | 7kW | Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | Πολυεστέρας & βαμβάκι | Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Ανάλυση (dpi) | Ταχύτητα |
|---|---|
| 720*1200dpi (4 περάσματα) | 78m²/h |
| 720*2400dpi (8 περάσματα) | 52m²/h |
| 360*1200dpi (2 περάσματα) | 136m²/h |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Μοντέλου | CSR3200 |
| Κεφαλή Εκτύπωσης | 4 τεμάχια i3200A1 |
| Μελάνι | Μελάνι υπολίμασης, μελάνι χρωστικής |
| Αριθμός ακροφυσίων | (400 ακροφύσια*8 γραμμές)*4 κεφαλές |
| Χρώμα | Διπλό CMYK |
| Ύψος κεφαλής εκτύπωσης | 1.5mm/6mm (ρυθμιζόμενο) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας μελανιού | Συνεχής τροφοδοσία μελανιού |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 3300mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 3200mm |
| Εξωτερική διάμετρος ρολού | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος υλικού ρολού | 100kg |
| Διεπαφή | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Ισχύς Εκτυπωτή | AC380V ,50/60HZ |
| Ισχύς | Θερμάστρα 3KW Εκτυπωτής 4KW |
| Θερμοκρασία | 30-32℃ |
| Υγρασία | 40-60%(Χωρίς συμπύκνωση) |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649