|
Λεπτομέρειες:
|
| Τροφοδοτικό: | AC380, 50/60 HZ | Χρώμα & Σελίδα: | Πολύχρωμο |
|---|---|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης | Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 |
| Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ | Ισχύς λειτουργίας μηχανής: | 7kW |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο | Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | Πολυεστέρας & βαμβάκι |
| Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Τύπος μελανιού: | Μελάνι εξάχνωσης & Pigment |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος μοντέλου | CSR3200 |
| Κεφαλή εκτύπωσης | 4 τεμάχια i3200A1 |
| Μελάνι | Μελάνι εξάχνωσης, μελάνι pigment |
| Αριθμός ακροφυσίων | (400 ακροφύσια*8 γραμμές)*4 κεφαλές |
| Χρώμα | Διπλό CMYK |
| Ύψος κεφαλής εκτύπωσης | 1.5mm/6mm (ρυθμιζόμενο) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας μελανιού | Συνεχής τροφοδοσία μελανιού |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 3300mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 3200mm |
| Εξωτερική διάμετρος ρολού | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος υλικού ρολού | 100kg |
| Διεπαφή | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Τροφοδοσία Εκτυπωτή | AC380V ,50/60HZ |
| Ισχύς | Θερμαντήρας 3KW Εκτυπωτής 4KW |
| Θερμοκρασία | 30-32℃ |
| Υγρασία | 40-60%(Μη συμπυκνωτική) |
| Ανάλυση (dpi) | Ταχύτητα |
|---|---|
| 720*1200dpi (4 περάσματα) | 78m²/h |
| 720*2400dpi (8 περάσματα) | 52m²/h |
| 360*1200dpi (2 περάσματα) | 136m²/h |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649