|
Λεπτομέρειες:
|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο | Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | Πολυεστέρας & βαμβάκι |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Τύπος μελανιού: | Μελάνι εξάχνωσης, μελάνι χρωστικών ουσιών |
| Τροφοδοτικό: | AC380, 50/60 HZ | Χρώμα & Σελίδα: | Πολύχρωμο |
| Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης | Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 |
| Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ | Ισχύς λειτουργίας μηχανής: | 7kW |
| Επισημαίνω: | roll to roll textile printer με υπέρυθρη θέρμανση,μηχανή εκτύπωσης εξάχνωσης με 8 κεφαλές εκτύπωσης,σύστημα εκτύπωσης υφασμάτων με σωλήνα μακρινής υπέρυθρης ακτινοβολίας |
||
Όνομα προϊόντος: SAER Roll to Roll Εκτυπωτής Κλωστοϋφαντουργίας με Θερμοσίφωνα Υπέρυθρης Ακτινοβολίας 4 & 8 Κεφαλές Εκτύπωσης Σύστημα Εκτύπωσης Κλωστοϋφαντουργίας
Ταχύτητα εργασίας εκτυπωτή:
Κύρια Χαρακτηριστικά :
Άξονας Χ και Άξονας Υ:
Ο άξονας Χ και ο άξονας Υ χρησιμοποιούν σερβοκινητήρες AC.
Οδηγός Ράγας:Χρησιμοποιεί αθόρυβη ράγα οδήγησης HIWIN. Η γερμανική αθόρυβη αλυσίδα ρυμούλκησης IGUS κάνει το περιβάλλον εκτύπωσής σας πιο ήσυχο.
Κεφαλή εκτύπωσης:Τέσσερις κεφαλές εκτύπωσης Epson, ταχύτερη ταχύτητα, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής κεφαλής. Διαθέσιμη λειτουργία εκτύπωσης φτερών, η διόρθωση και η αντιστάθμιση των κεφαλών εκτύπωσης είναι ευκολότερες. Έξυπνη υπηρεσία καθαρισμού κεφαλής εκτύπωσης, παρέχει ασφαλή και βολική λειτουργία καθαρισμού και προστασίας κεφαλής εκτύπωσης.
Προδιαγραφές Μηχανής:
| Παράμετρος Προϊόντος | |
| Τύπος μοντέλου | CSR3200 |
| Κεφαλή εκτύπωσης | 4 τεμάχια i3200A1 |
| Μελάνι | Μελάνι υπολίμασης, μελάνι χρωστικής |
| Αριθμός ακροφυσίων | (400 ακροφύσια*8 γραμμές)*4 κεφαλές |
| Χρώμα | Διπλό CMYK |
| Ύψος κεφαλής εκτύπωσης | 1.5mm/6mm (ρυθμιζόμενο) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας μελανιού | Συνεχής τροφοδοσία μελανιού |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 3300mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 3200mm |
| Εξωτερική διάμετρος ρολού | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος υλικού ρολού | 100kg |
| Διεπαφή | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Ισχύς εκτυπωτή | AC380V ,50/60HZ |
| Ισχύς | Θερμοσίφωνας 3KW |
| Εκτυπωτής 4KW | |
| Θερμοκρασία | 30-32℃ |
| Υγρασία | 40-60%(Χωρίς συμπύκνωση) |
Πλεονεκτήματα:
Συχνές Ερωτήσεις:
1) Πώς μπορώ να κάνω παραγγελία;
Α: Επικοινωνήστε μαζί μας σχετικά με τις λεπτομέρειες της παραγγελίας σας, θα ετοιμάσουμε το PI.
2) Πώς μπορώ να σας πληρώσω;
Α: Συνήθως δεχόμαστε T/T, Western Union
3) Αν αγοράσω το μηχάνημα, μπορείτε να προμηθεύσετε και το μελάνι, υλικό κ.λπ. επίσης;
Α: Ναι βέβαια, παρακαλώ χρησιμοποιήστε το αυθεντικό μελάνι, είναι καλύτερο για τη συντήρηση του εκτυπωτή, μπορούμε να προμηθεύσουμε και το σχετικό υλικό.
4) Θέλω να ανοίξω μια νέα επιχείρηση, μπορείτε να μου δώσετε κάποιες ιδέες;
Α: Ναι, μπορούμε, πείτε μου τι προϊόντα θέλετε να φτιάξετε και το αίτημά σας, μπορούμε να σας προσφέρουμε κάποια έργα.
5) Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Α: Εγγύηση μηχανής 12 μήνες, οι κεφαλές εκτύπωσης δεν έχουν εγγύηση. Παρέχουμε διαδικτυακή τεχνολογία ακόμα και εκτός εγγύησης.
Υπηρεσία Logistics:
![]()
Επαγγελματική Υπηρεσία:
![]()
![]()
Βιομηχανία εφαρμογής:
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649