|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος μελανιού: | Μελάνι εξάχνωσης & μελάνι Pigment | Τροφοδοτικό: | AC380, 50/60 HZ |
|---|---|---|---|
| Χρώμα & Σελίδα: | Πολύχρωμο | Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης |
| Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 | Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ |
| Ισχύς λειτουργίας μηχανής: | 9 KW | Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | βαμβάκι & πολυεστέρας | Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Επισημαίνω: | ψηφιακός εκτυπωτής υφασμάτων υψηλής ταχύτητας,Εκτυπωτής υπολίμανσης KJ4B-QL,εκτυπωτής υφασμάτων βαμβακιού πολυεστέρα |
||
Όνομα προϊόντος: Ψηφιακός Εκτυπωτής Κλωστοϋφαντουργικών Υψηλής Ταχύτητας Πολλαπλών Περασμάτων με Κεφαλές Εκτύπωσης KJ4B-QL για Βαμβακερά και Πολυεστερικά Υφάσματα Προηγμένης Παραγωγής
Προδιαγραφές Μηχανήματος:
| Παράμετρος Προϊόντος | |
| Τύπος μοντέλου | CSR3200 |
| Κεφαλή εκτύπωσης | 4 τεμάχια KJ4B-QL |
| Μελάνι | Μελάνι υπολίμασης, μελάνι χρωστικής ουσίας |
| Αριθμός ακροφυσίων | 2656 ακροφύσια |
| Χρώμα | CMYK |
| Ύψος κεφαλής εκτύπωσης | 1.5mm/6mm (ρυθμιζόμενο) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας μελανιού | Συνεχής τροφοδοσία μελανιού |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 3300mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 3200mm |
| Εξωτερική διάμετρος ρολού | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος υλικού ρολού | 100kg |
| Διεπαφή | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Τροφοδοσία Εκτυπωτή | AC380V ,50/60HZ |
|
Ισχύς |
Θερμαντήρας 3KW |
| Εκτυπωτής 6KW | |
| Θερμοκρασία | 30-32℃ |
| Υγρασία | 40-60%(Μη συμπυκνωτική) |
Ταχύτητα λειτουργίας μηχανήματος:
Πλεονεκτήματα Μηχανήματος:
![]()
Κύρια Χαρακτηριστικά :
Οδηγός Ράγας: Χρησιμοποιώντας αθόρυβη ράγα οδηγού HIWIN. Η γερμανική αθόρυβη αλυσίδα ρυμούλκησης IGUS κάνει το περιβάλλον εκτύπωσής σας πιο ήσυχο.
Κεφαλή εκτύπωσης: 4 τεμάχια KJ4B-QL Κεφαλές εκτύπωσης, ταχύτερη ταχύτητα, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής κεφαλής. Διαθέσιμη λειτουργία εκτύπωσης φτερών, η διόρθωση και η αντιστοίχιση των κεφαλών εκτύπωσης είναι ευκολότερες. Έξυπνη υπηρεσία καθαρισμού κεφαλής εκτύπωσης, παρέχει ασφαλή και βολική λειτουργία καθαρισμού και προστασίας κεφαλής εκτύπωσης.
Άξονας X και Άξονας Y:
Ο άξονας X και ο άξονας Y χρησιμοποιούν σερβοκινητήρες AC.
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις:
1) Αν αγοράσω το μηχάνημα, μπορείτε να προμηθεύσετε και μελάνι, υλικό, κ.λπ.;
A: Ναι βέβαια, παρακαλώ χρησιμοποιήστε το αυθεντικό μελάνι, είναι καλύτερο για τη συντήρηση του εκτυπωτή, μπορούμε να προμηθεύσουμε και το σχετικό υλικό.
2) Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
A: Εγγύηση μηχανήματος 12 μήνες, οι κεφαλές εκτύπωσης δεν έχουν εγγύηση. Παρέχουμε διαδικτυακή τεχνολογία ακόμα και εκτός εγγύησης.
3) Πώς μπορώ να παραγγείλω;
A: Επικοινωνήστε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας σας, θα ετοιμάσουμε το PI.
4) Πώς μπορώ να σας πληρώσω;
A: Συνήθως δεχόμαστε T/T, Western Union
5) Θέλω να ανοίξω μια νέα επιχείρηση, μπορείτε να μου δώσετε κάποιες ιδέες;
A: Ναι, μπορούμε, παρακαλώ πείτε μου τι προϊόντα θέλετε να φτιάξετε και το αίτημά σας, μπορούμε να σας προσφέρουμε κάποια έργα.
Επαγγελματική Υπηρεσία:
![]()
![]()
Η SAER COLOR επαναπροσδιορίζει τα πρότυπα εξυπηρέτησης ενισχύοντας την εμπειρία των πελατών σε όλες τις πτυχές:
1.Η SAER έχει μεγαλύτερη εμπειρία στο εξωτερικό εμπόριο από 20 χρόνια, εστιάζοντας στην εγχώρια βιομηχανία εκτυπωτών. Είμαστε αξιόπιστοι, έμπιστοι, με ανεξάρτητη έρευνα και ανάπτυξη, η φήμη της βιομηχανίας είναι απαράμιλλη;
2.365 ημέρες εξυπηρέτηση πελατών και διαδικτυακή εξυπηρέτηση μετά την πώληση, μπορεί να παρέχει υπηρεσία ένας προς έναν.
3.Παρέχουμε παγκόσμιες υπηρεσίες εγκατάστασης, διασφαλίζουμε ότι κάθε πελάτης ολοκληρώνει την εγκατάσταση εντός 5 ημερών και μπορεί να ξεκινήσει την εκτύπωση
4.Επαγγελματική ομάδα ετοιμάζει λίστα συσκευασίας, φορτωτική, εμπορικό τιμολόγιο, πιστοποιητικό προέλευσης, δήλωση συσκευασίας, κ.λπ. Για να διασφαλίσει ότι οι πελάτες δεν έχουν ανησυχίες σχετικά με την εκτελωνισμό και την παράδοση.
Υπηρεσία Logistics:
![]()
Εφαρμογή βιομηχανίας:
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649