|
Λεπτομέρειες:
|
| Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | Πολυεστέρας & βαμβάκι | Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
|---|---|---|---|
| Τύπος μελανιού: | Μελάνι εξάχνωσης, μελάνι χρωστικών ουσιών | Τροφοδοτικό: | AC380, 50/60 HZ |
| Χρώμα & Σελίδα: | Πολύχρωμο | Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης |
| Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 | Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ |
| Ισχύς λειτουργίας μηχανής: | 7kW | Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Επισημαίνω: | Εκτυπωτής Υφασμάτων Sublimation Μεγάλου Πλάτους,απευθείας σε εκτυπωτή υφασμάτων για βαμβάκι,Ψηφιακό σχεδιαστή υφασμάτων με εγγύηση |
||
Όνομα προϊόντος: Εργοστασιακή Πώληση Μεγάλου Μεγέθους Ψηφιακός Εκτυπωτής Εξάχνωσης Απευθείας σε Ύφασμα Βαμβάκι και Πολυεστέρας
Ταχύτητα λειτουργίας εκτυπωτή:
Κύρια Χαρακτηριστικά :
Άξονας Χ και Άξονας Υ:
Οι άξονες Χ και Υ χρησιμοποιούν σερβοκινητήρες AC.
Οδηγός Ράγας: Χρησιμοποιεί αθόρυβη ράγα οδήγησης HIWIN. Η γερμανική αθόρυβη αλυσίδα ρυμούλκησης IGUS κάνει το περιβάλλον εκτύπωσής σας πιο ήσυχο.
Κεφαλή εκτύπωσης: Τέσσερις κεφαλές εκτύπωσης Epson, ταχύτερη ταχύτητα, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής κεφαλής. Διαθέσιμη λειτουργία εκτύπωσης φτερών, η διόρθωση και η αντιστάθμιση των κεφαλών εκτύπωσης είναι ευκολότερες. Έξυπνη υπηρεσία καθαρισμού κεφαλής εκτύπωσης, παρέχει ασφαλή και βολική λειτουργία καθαρισμού και προστασίας κεφαλής εκτύπωσης.
Προδιαγραφές Μηχανής:
| Παράμετρος Προϊόντος | |
| Τύπος μοντέλου | CSR3200 |
| Κεφαλή εκτύπωσης | 4 τεμάχια i3200A1 |
| Μελάνι | Μελάνι εξάχνωσης, μελάνι pigment |
| Αριθμός ακροφυσίων | (400 ακροφύσια*8 γραμμές)*4 κεφαλές |
| Χρώμα | Διπλό CMYK |
| Ύψος κεφαλής εκτύπωσης | 1.5mm/6mm (ρυθμιζόμενο) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας μελανιού | Συνεχής τροφοδοσία μελανιού |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 3300mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 3200mm |
| Εξωτερική διάμετρος ρολού | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος υλικού ρολού | 100kg |
| Διεπαφή | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Ισχύς Εκτυπωτή | AC380V ,50/60HZ |
| Ισχύς | Θερμάστρα 3KW |
| Εκτυπωτής 4KW | |
| Θερμοκρασία | 30-32℃ |
| Υγρασία | 40-60%(Χωρίς συμπύκνωση) |
Πλεονεκτήματα Μηχανής:
Συχνές Ερωτήσεις:
1) Πώς μπορώ να κάνω παραγγελία;
A: Επικοινωνήστε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας σας, θα ετοιμάσουμε την PI.
2) Πώς μπορώ να σας πληρώσω;
A: Συνήθως δεχόμαστε T/T, Western Union
3) Αν αγοράσω το μηχάνημα, μπορείτε να προμηθεύσετε και μελάνι, υλικό κ.λπ. επίσης;
A: Ναι βέβαια, παρακαλούμε χρησιμοποιήστε το αυθεντικό μελάνι, είναι καλύτερο για τη συντήρηση του εκτυπωτή, μπορούμε να προμηθεύσουμε και το σχετικό υλικό.
4) Θέλω να ανοίξω μια νέα επιχείρηση, μπορείτε να μου δώσετε κάποιες ιδέες;
A: Ναι, μπορούμε, πείτε μου τι προϊόντα θέλετε να φτιάξετε και το αίτημά σας, μπορούμε να σας προσφέρουμε κάποια έργα.
5) Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
A: Εγγύηση μηχανής 12 μήνες, οι κεφαλές εκτύπωσης δεν έχουν εγγύηση. Παρέχουμε διαδικτυακή τεχνολογία ακόμα και αν το μηχάνημα είναι εκτός εγγύησης.
Επαγγελματική Υπηρεσία:
![]()
![]()
Υπηρεσία Logistics:
![]()
Βιομηχανία εφαρμογών:
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649