|
Λεπτομέρειες:
|
| Δυναμικό: | AC100-120V/AC220-240V | Χρώμα & Σελίδα: | Πολύχρωμο |
|---|---|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικό και εξωτερικό πεδίο διαφήμισης | Συμβατό λειτουργικό σύστημα: | Windows 7 & Windows 10 |
| Λογισμικό λογισμικού: | ΟΝΥΧΑΣ | Ισχύς θερμαντήρα: | 6kW |
| Αυτόματος βαθμός: | αυτόματο | Κατάλληλος τύπος υφάσματος: | Πολυεστέρας & βαμβάκι |
| Επεξεργασία μέσων: | Roll to Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Τύπος μελανιού: | Μελάνι εξάχνωσης, μελάνι χρωστικών ουσιών |
| Επισημαίνω: | κεφαλή εκτύπωσης i3200 για εκτύπωση υφασμάτων,Σύστημα εκτύπωσης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων μεγάλου μεγέθους,κεφαλή εκτύπωσης για ύφασμα από βαμβάκι και πολυεστέρα |
||
Ονομασία προϊόντος:SAER 4pcs ή 8pcs i3200 κεφαλής εκτύπωσης υψηλής ταχύτητας 2m & 3,2m σύστημα εκτύπωσης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων μεγάλου μορφότυπου για υφάσματα βαμβακιού και πολυεστέρα
Προδιαγραφές μηχανής:
| Παράμετρος προϊόντος | |
| Τύπος μοντέλου | CSR2200 |
| Κεφαλή εκτύπωσης | 3 κομμάτια Epson i3200 |
| Μαύρο | Μαύρα υπολίμανσης, μελάνες χρωστικών |
| Αριθμός ακροβωτίων | (400 ακροφύσια* 8 γραμμές) * 3 κεφάλια |
| Χρώμα | Δύο CMYK |
| Τυπώστε το κεφάλι ψηλά | 1.5 mm/6 mm (διαμορφώσιμο) |
| Τρόπος παροχής μελάνης | Συνεχή προμήθεια μελάνης |
| Μέγιστο πλάτος υλικών | 2200 mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 2000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος κυλίνδρου | 3 ίντσες |
| Μέγιστο βάρος για υλικό κυλίνδρων | 100 κιλά |
| Διασύνδεση | USB2.0 |
| Μνήμη RAM | 128M |
| Δύναμη εκτυπωτή | Διάταξη της παραγράφου 1 |
| Δύναμη | Θέρμανση 3,5 kW |
| Εκτυπωτής 100w | |
| Θερμοκρασία | 30-32°C |
| Η υγρασία | 40-60% ((Δεν συμπυκνώνονται) |
Ταχύτητα λειτουργίας της μηχανής:
Κύρια χαρακτηριστικά:
Σιδηρόδρομος καθοδήγησης:Χρησιμοποιώντας HIWIN αθόρυβο μονοπάτι καθοδήγησης. Γερμανία IGUS αθόρυβη αλυσίδα σύρσης κάνουν το περιβάλλον εκτύπωσης σας πιο χαλαρό.
Κεφαλή εκτύπωσης:Τρεις κεφαλές εκτύπωσης Epson, ταχύτερη ταχύτητα, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής κεφαλής.Παροχή ασφαλούς και βολούς λειτουργίας καθαρισμού και προστασίας της κεφαλής εκτύπωσης.
Άξονας Χ και Άξονας Yaxis:
Ο άξονας X και ο άξονας Y χρησιμοποιούν κινητήρες servo AC.
Πλεονεκτήματα
Γενικά ερωτήματα:
1) Πώς μπορώ να παραγγείλω;
Επ: Επικοινωνήστε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας σας, θα προετοιμάσουμε το PI.
2) Πώς μπορώ να σε πληρώσω;
Α: Συνήθως δεχόμαστε T/T, Western Union
3) Τι γίνεται με την υπηρεσία μετά την πώληση;
Α: Η εγγύηση για το μηχάνημα είναι 12 μήνες, οι κεφαλές εκτύπωσης δεν είναι εγγύηση.
4) Αν αγοράσω το μηχάνημα, μπορείτε να μου προμηθεύσετε το μελάνι, το υλικό, κλπ;
Α: Ναι βέβαια, χρησιμοποιήστε το αρχικό μελάνι, είναι καλύτερο για τη συντήρηση του εκτυπωτή, μπορούμε να προμηθεύσουμε το σχετικό υλικό επίσης.
5) Θέλω να ανοίξω μια νέα επιχείρηση, μπορείτε να μου δώσετε κάποιες ιδέες;
Α: Ναι, μπορούμε, παρακαλώ πείτε μου ποια προϊόντα θέλετε να κάνετε, και το αίτημά σας, μπορούμε να σας προσφέρουμε κάποια έργα.
Επαγγελματική υπηρεσία:
![]()
Υπηρεσία Εφοδιασμού:
![]()
Βιομηχανία εφαρμογής:
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Wilson
Τηλ.:: +86 13564765507
Φαξ: 86-21-34171649