Πιστοποίηση
ΚΙΝΑ Shanghai Color Digital Supplier Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— Zekai Altay-Τουρκία
Δύο έτη πέρασαν από αγορασμένος τον εκτυπωτή, σπάνια ικανοποιεί το πρόβλημα, με την ποιότητα.
—— William Piero-Ηνωμένες Πολιτείες
—— Ο κ. Niraj-Κένυα
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: Mimaki
Αριθμό μοντέλου: TS34-1800A
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: Ένα σετ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλο υπόθεση
Χρόνος παράδοσης: Μέσα 5 workingdays
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 100 σύνολο το μήνα
περιγραφή
εφαρμογή: σημαία εκτύπωσης Υλικό τυπωμένων υλών: Πολυεστέρας εξάχνωσης
Κεφαλή εκτύπωσης: Δύο PC Epson DX5 Εξουσία: 4160W
Τρόπος εργασίας: ρόλος για να κυλήσει. άμεση εκτύπωση
Επισημαίνω:
εκτυπωτής εξάχνωσης mimaki
Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
1. Υιοθετήστε την κεφαλή εκτύπωσης Epson DX5, piezo τεχνολογία με τη υψηλή ακρίβεια,
2. Με το διπλό χρώμα CMYK
3.1440 ακροφύσιο DPI
4. Ανώτατο πλάτος 1.9m υφάσματος
5. Η χρήση RasterLinkPro 5 σχίζει το λογισμικό
6. Τέλεια εργασία με τη θερμάστρα εξάχνωσης SR1800
7. ρόλος τρόπων εργασίας για να κυλήσει.
8. Άμεση εκτύπωση
9. Χρησιμοποιείται ευρέως για να σημαιοστολίσει τη μετα εκτύπωση υφάσματος εμβλημάτων.
Στοιχεία Techincal προϊόντων
Τρόπος MSR1800 (περιλάβετε τον εκτυπωτή Mimaki TS34-1800A και τη θερμάστρα SR1800)
Κεφάλι τυπωμένων υλών Piezo τεχνολογία, κεφάλι εκτυπωτών Epson DX7
Μελάνι Μελάνι εξάχνωσης
Τρόπος χρώματος Διπλό KCMY
Ακροφύσια 1440nozzlesx2head
Κεφάλι τυπωμένων υλών υψηλότερο 2/3mm, 3/4mm, 4/5mm (προαιρετικά)
Ανώτατο πλάτος υλικών 1900mm
Ανώτατο πλάτος εκτύπωσης 1800mm
Ανάλυση και ταχύτητα εκτύπωσης Ψήφισμα (dpi)   ταχύτητα
360x360 (1pass)   91m2/h
540x720 (4pass)   32m2/h
540x1080 (6pass)   22.2m2/h
720x1440 (8pass)   13.5m2/h
MEDIA Μέγεθος 210mm~1910mm
Πάχος 1.0mm
Ρόλος μέσα στη διάμετρο 2 ίντσα Inch/3
Διάμετρος ρόλων owter 180mm
Μέγιστο βάρος για το υλικό ρόλων 25Kg
Σχίστε το λογισμικό RasterLinkPro 5
Διεπαφή USB2.0
Δύναμη εκτυπωτών AC100-120V/AC220-240V (προσαρμοστικό) .50/60Hz±1Hz
Μηχανή εξάχνωσης AC220-240V.16A.50/60Hz±1Hz
Consumtion δύναμης Άμεση θερμάστρα 3800W εξάχνωσης χρωστικών ουσιών
Εκτυπωτής 360W
Περιβάλλον Θερμοκρασία: 20-35°C, υγρασία: 35-65%
Βάρος 600KG
Πλεονέκτημα προϊόντων
1. Άμεση εικόνα εκτύπωσης στο ύφασμα.
2.Use μελάνι εξάχνωσης χρωστικών ουσιών. καμία μυρωδιά, καμία δεν μολύνει.
SR1800 τεχνικά στοιχεία
Δύναμη
3.8KW
Πλάτος εργασίας
1800MM
Blackbody λειτουργώντας πρότυπο σωλήνων
Μακριά υπέρυθρος
Διάσταση Tuble θερμότητας
2220MM
Θερμοκρασία εργασίας
100 έως 250 °C
Ένταση
0 σε 1.2Kg
Τάση εργασίας
Λάβετε τη μέθοδο εργασίας
Λάβετε τη διάμετρο μέσων (ρόλος για να κυλήσει)
220~240V 50HZ
Άμεσα έξω ή ρόλος για να κυλήσει.
300mm